ساعات کار : شنبه تا چهار شنبه - 09:00-20:00

 

22643971-22642935

Insta: ajornama.pars
 

خیابان شریعتی، خیابان یخچال

ساختمان آبان، طبقه 5، واحد32

تکسچر آجر | آجرنما پارس

به انواع چیدمان آجر برای تلفیق رنگ ها و ایجاد یک طرح زیبا در نمای ساختمان تکسچر آجر می گویند.

در معماری مدرن و نماکاری در ساختمان ها داشتن الگوهای آجرچینی یا همان تکسچر بسیار ضروری بوده است و مالکین ساختمان ها با مشاهده این تکسچرها و سلیقه شخصی می توانند بهترین و زیباترن شکل چیدمان برای نمای آجری ساختمان خود را انتخاب کنند. این تکسچرها علاوه بر اینکه به معماران و مالکین ساختمان ها در انتخاب شکل و رنگ آجرها کمک میکند، در خرید آجر و دریفات قیمت آجر هم میتوانند چاره گشا باشد و باعث شود به دقت بدانید از هر نوع آجر مصرفی به رنگ ها و جنس های مختلف چند متر لازم دارید. 

پس دیدن تکسچرهای زیاد به شما کمک زیادی خواهد کرد و هزینه های شما را مدیریت خواهد کرد.

نحوه استفاده از تكسچر آجر نسوز جهت ايجاد رئاليسم بيشتر در بافت گذاري كردن cmultiply در بافت Diffuse مي باشد. با كمك اين بافت مي توانيد سايه و ظاهر واقعي تر به صفحه تخت مدل سه بعدي خود بدهيم.

جهت دریافت زیباترین تکسچرها و الگوهای آجر چینی برای ساختمان خود با شرکت آجرنما پارس تماس بگیرید: 22643971-22642935

 

وبلاگ آجرنما پارس

آخرین مقالات

شرایط استفاده از آجر نما | آجرنما پارس
شرایط استفاده از آجر نما | آجرنما پارس

برای استفاده از آجرنمای پارس بهتر است از مصالح و آب  مرغوب استفاده شود که گیرائی بهتری در آجرنما ایجاد میکند و خوب بودن مصالح مانع از ایجاد کریستال ( زدن شوره ) در سطح آجر نما میشود .بخاطر کیفیت بالای آجرنما پارس نسبت به گیرائی با مصالح مختلف ساختمانی دیگر نیازی به اسکوپ کردن آجرنبوده و در زمان و هزینه ها صرفه جوئی میگردد.

دسته بندی آجرها | آجرنما پارس
دسته بندی آجرها | آجرنما پارس

آجرها را می توان بر اساس ویژگی های مختلف آنها طبقه بندی کرد مثلا می توان آنها را بر اساس ترکیب شیمیایی طبقه بندی کرد یا بر اساس کاربرد،روش ساخت وحتی گروهی از آنها را می توان بر اساس رنگ شان طبقه بندی کرد.روش نوین امروزی، وسایل فنی زیاد و امکانات فراوانی را به دست معماران داده است که با وجود مدرن بودن، وسیله ای

آجر قزاقی یا آجرسنتی | آجرنما پارس
آجر قزاقی یا آجرسنتی | آجرنما پارس

آجرهای قزاقی یا همان آجرسنتی به صورت دستی تولید میگردد . در ایران باستان استفاده از خشت های دست ساز برای ساختمان سازی مرسوم بوده است.این خشت ها در برابر نورمستقیم آفتاب خشک میگردیده و با پیشرفت علم ، این آجرهای خشتی پخته می شده تا در برابر عوامل محیطی مستحکم تر شده و بتواند فشار بیشتری را تحمل نماید.

  مطالب بیشتر