ساعات کار : شنبه تا چهار شنبه - 09:00-20:00

 

22643971-22642935

Insta: ajornama.pars
 

خیابان شریعتی، خیابان یخچال

ساختمان آبان، طبقه 5، واحد32

شرایط استفاده از آجر نما پارس

برای استفاده از آجرنمای پارس بهتر است از مصالح و آب  مرغوب استفاده شود که گیرائی بهتری در آجرنما ایجاد میکند و خوب بودن مصالح مانع از ایجاد کریستال ( زدن شوره ) در سطح آجر نما میشود .

بخاطر کیفیت بالای آجرنما پارس نسبت به گیرائی با مصالح مختلف ساختمانی دیگر نیازی به اسکوپ کردن آجرنبوده و در زمان و هزینه ها صرفه جوئی میگردد .

بعد از اجرای کامل آجرنما قزاقی یا آجرنما نسوز و بند کشی ، سطح آجر را کاملا تمیز نمائید که عاری از هرگونه سیمان و ماسه گردد سپس بجهت غیر نفوذ کردن آجر نما در مقابل آب باران و گردوغبار و ... از نانوهای پایه آب که بی رنگ هستند بر روی سطح آجرنما استفاده گردد تا آجرنما هیچگونه اثر وضعی در سرما و یخ زدگی نداشته باشد .

آجرهای نما ( آجرنما قزاقی و آجر نسوز ) بخودی خود عایق خوبی در مقابل سرما و گرما بوده و از اتلاف انرژی در ساختمان جلوگیری مینماید .

در اجرای نمای آجر کف فرش آجرنما پارس هم میتوان بصورت ملات آجرنما را کار کرد و هم بصورت خشکه چین .

در نمای ویلا ها و آپاتمانها بیشتر از آجر قزاقی استفاده میشود که نمای زیبا و و گرمی را به انسان میدهد ، در مواردی هم در اجرای آجرنما تلفیقی از آجرنما قزاقی و یا آجرنما نسوز با انواع سنگهای ساختمانی اجراء می گردد .

طراحی های نمای ساختمان نسبت به تیم های مختلف طراحی کارهای متفاوتی ارائه میدهند که آجرنمای پارس با بهره گیری از طراحان حرفه ای کارهای زیبائی را به کارفرمایان محترم ارائه می نماید .

آجرنسوزصنعتی جزء تولیدات آجرنما پارس می باشد و در ابعاد مختلف تولید می گردد که بیشتر در کورهای صنعتی با دمای بالا مورد استفاده قرار میگیرد . آجرنما نسوز صنعتی آجر پارس به جز بازارهای داخلی به کشورهای همسایه از جمله عرق برای کوره های نانوائی و موارد مختلف صنعتی دیگرد صادر میگردد.

مزایای استفاده از آجر نسوز نما پارس
 نمای فوق العاده زیبا وچشمگیر و منحصر به فرد
 مقاومت در برابر سرما و گرما و حرارت بالا
اتصال راحت و مناسب سطح دیوار و سازه
رنگ طبیعی و ثابت در برابر اشعه ی خورشید
استفاده و بهره برداری از خشت‌ های شکسته و نیمه شکسته‌ در ساختمان
 عایق صوت
 وزن پایین و سبک
جذب آب پایین
عدم نیاز به ابزارهای خاص در زمان اجراء
مقاومت و استحکام بالا
 ماندگار و با دوام
عدم ایجاد کریستال ( شوره ) در سطح آجر یا سفیدک زدن روی  نما 
مقاوم در برابر ضربه و خراشیدگی
 تنوع  در رنگ
 تنوع  در سایز و اندازه
 و سرما  عایق گرما
مقاوم در مقابل فرسایش و افتادگی نما
 عدم نیاز به نگه دارنده و اسکوب
تنوع زیاد طراحی  و الگوی چیدمان
دوستدار محیط زیست
همراه خوب با هنر معماری ایران
 مقاوم در برابر آتش سوزی

وبلاگ ما

آخرین اخبار

شرایط استفاده از آجر نما پارس
شرایط استفاده از آجر نما پارس

برای استفاده از آجرنمای پارس بهتر است از مصالح و آب  مرغوب استفاده شود که گیرائی بهتری در آجرنما ایجاد میکند و خوب بودن مصالح مانع از ایجاد کریستال ( زدن شوره ) در سطح آجر نما میشود .بخاطر کیفیت بالای آجرنما پارس نسبت به گیرائی با مصالح مختلف ساختمانی دیگر نیازی به اسکوپ کردن آجرنبوده و در زمان و هزینه ها صرفه جوئی میگردد .

دسته بندی آجرها
دسته بندی آجرها

آجرها را می توان بر اساس ویژگی های مختلف آنها طبقه بندی کرد مثلا می توان آنها را بر اساس ترکیب شیمیایی طبقه بندی کرد یا بر اساس کاربرد،روش ساخت وحتی گروهی از آنها را می توان بر اساس رنگ شان طبقه بندی کرد.روش نوین امروزی، وسایل فنی زیاد و امکانات فراوانی را به دست معماران داده است که با وجود مدرن بودن، وسیله ای برای شکفتن روح حساس و زیباشناس آنها است. البته تنها آجر وسیله شناخت این زیبایی

آجر قزاقی یا سنتی
آجر قزاقی یا سنتی

آجرهای قزاقی به صورت دستی تولید میگردد . در ایران باستان استفاده از خشت های دست ساز برای ساختمان سازی مرسوم بوده است.این خشت ها در برابر نورمستقیم آفتاب خشک میگردیده و با پیشرفت علم ، این آجرهای خشتی پخته می شده تا در برابر عوامل محیطی مستحکم تر شده و بتواند فشار بیشتری را تحمل نماید. بناهایی که در ایران موجود می باشد دارای قدمت بیش از هزار ساله است و در آن ها از آجرهای قزاقی دست ساز

  مطالب بیشتر